.

Addon - SFP+ Adó Modul - 10 Gigabit Ethernet (SFP-10G-LR-S-AO)

Addon - SFP+ Adó Modul - 10 Gigabit Ethernet (SFP-10G-LR-S-AO)

HUF 26319.60

Az összeg
Készleten

A Termék Típusa : Számítógépes Beviteli Eszköz.Csomag Méretei : 4.75 " L X2.0 " W X1.25 " H. Származási Ország : Kína.Csomag Mennyiség : 1. SFP+ adó modul - LC egyetlen mód.A Termék Típusa : Számítógépes Beviteli Eszköz.Csomag Méretei : 4.75 " L X2.0 " W X1.25 " H. Származási Ország : Kína.Csomag Mennyiség : 1. SFP+ adó modul - LC egyetlen mód.Ez a cisco sfp-10g-lr-s, kompatibilis SFP+ adó biztosítja a 10 GBase-LR kapacitás akár 10km fölött single-mode fiber (SMF) egy hullámhosszon 1310nm segítségével egy LC csatlakozó.kompatibilis az ezzel egyenértékű cisco adó-vevő.Ez a könnyen telepíthető, hot swap készülék be van programozva, egyedileg sorszámozott, illetve adatforgalom, valamint az alkalmazás tesztelt annak érdekében, hogy ez inicializálja, majd hajtsa végre azonos.Digitális Optikai ellenőrző (DOM) támogatás is jelen van, hogy lehetővé tegye a hozzáférést a valós idejű működési paraméterek.

A deklarált jellemzők